Działamy na rynku od 2006 roku, stopniowo stając sie liderem branży.

Szerokie grono zaufanych klientów oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na budowanie solidnych relacji biznesowych. Jesteśmy niezawodnym partnerem.

Realizujemy duże zamówienia

Dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, zakładów przemysłowych i wodociągowych.

Zadaj pytanie

solidność

Nasze zaplecze techniczne i merytoryczne pozwala na profesjonalną pomoc w problemach związanych z sieciami wodociągowymi i systemami zdalnego odczytu. Dobieramy wodomierze i zdalny odczyt mediów do specyfiki sieci, jej topologii, ograniczeń przestrzennych, parametrów hydraulicznych. Klient jest dla nas najważniejszy.

Edukacja, rozwój, innowacja.

doświadczenie

Wielu zadowolonych klientów jest najlepszą rekomendacją dla naszej firmy. Budując swoją markę opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, które owocuje sukcesami w branży wodomierzowej. Kładziemy duży nacisk na dokładny pomiar, wiarygodny odczyt informacji oraz analizę zebranych danych. Wiemy jak ważne jest źródło informacji pomiarowych dlatego stawiamy na najlepsze marki na światowym rynku metrologicznym. 

profesjonalność

Proponując najnowsze technologie zdalnego odczytu wodomierzy prowadzimy wsparcie techniczne oraz szkolenia online. Mamy świadomość, iż nowe technologie niosą ze sobą zmiany, które należy wprowadzać stopniowo. Wspieramy klienta na każdym etapie wdrożenia systemu zdalnego odczytu lub monitoringu zawsze dostosowując się do jego potrzeb.

Doradzamy, wdrażamy, integrujemy.

Bezpieczeństwo

W związku z tym, iż bezpieczeństwo naszych klientów i ciągłość dostaw w czasie obostrzeń pandemicznych jest dla nas sprawą priorytetową wprowadziliśmy wiele zmian.

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo na wysokim poziomie pracujemy rotacyjnie lub zdalnie. Państwa paczki są pakowane w sposób bezpieczny z zachowaniem maksymalnej higieny.

Biuro i pozostałe pomieszczenia są oznakowane i wyposażone w dozowniki płynu do dezynfekcji.

W celu osobistego odbioru towaru prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami (tel. / email), zaopatrzenie się w obowiązkową maseczkę i zachowanie bezpiecznego dystansu.

Przejdź do zakładki "Kontakt"