Wodomierze

Dostępna wyłącznie sprzedaż hurtowa

Przepływomierze

Przepływomierz Q-Eye PSC przenośny (Portable)

Przenośny przepływomierz Q-Eye PSC Portable jest przeznaczony do monitorowania przepływu lekko do silnie zanieczyszczonych mediów w wypełnionych lub częściowo wypełnionych rurociągach lub otwartych kanałach.

Zobacz więcej

Przepływomierz Q-Eye PSC

Przepływomierz Q-Eye PSC jest przeznaczony do stacjonarnego monitorowania przepływu lekko do silnie zanieczyszczonych mediów w wypełnionych lub częściowo wypełnionych rurociągach lub otwartych kanałach.

Zobacz więcej

Przepływomierz radarowy Q-Eye

Q-Eye Radar – stacjonarny lub przenośny przepływomierz do otwartych kanałów i częściowo wypełnionych rur. Cechy: Pomiar małych prędkości od 0,02 m/s Pomiar dwukierunkowy w całym zakresie przepływu Bezkontaktowy pomiar przepływu i poziomu: Brak kontaktu z medium podczas instalacji, brak zanieczyszczenia czujnika i konieczności regularnego czyszczenia

Zobacz więcej

Przepływomierz ultradźwiękowy Sonico EDGE

Przepływomierz Sonico Edge to prosta instalacja i wiarygodne pomiary w całym zakresie przepływu nawet w trudnych warunkach, bez stosowania odcinków prostych. Opatentowana technologia "GWF 4D technology®" został zastosowana w przepływomierzach o średnicach od DN40 do DN300.

Zobacz więcej

Przepływomierz Irygacyjny WI

Wodomierz przeznaczony do pomiaru zużycia wody pobieranej z rzek lub zbiorników wodnych, a także do pomiaru wypływu z przewodów zamkniętych ścieków oczyszczonych z oczyszczalni ścieków o temperaturze do 50°C przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN 16).

Zobacz więcej